Muzikinė programa - “DJ & SAX”

Klubinė šokių muzika, arba kitaip - muzikinė programa “DJ & SAX”

1/17/20241 min read

Sukurkime unikalią atmosferą!

Noriu pasidalinti savo patirtimi koncertuojant kartu su DJ’umi! Tai improvizacija, savotiška šiuolaikinio džiazo formą. Muzikuojant kartu su DJ'umi, sukuriamas kūrybinis procesas, kuriame “saksofonu įnešu melodines linijas” ir papildau šokių muziką improvizacijomis. Šis muzikavimas yra labai dinamiškas, kuris tikrai pagyviną visą renginio ar vakarėlio atmosferą.

Mano patirtis dirbant kartu su DJ'ais prasidėjo studijų metais, ir per šią praktiką aš greitai įsisavinau kūrinių intonacijas, dermes bei muzikinių struktūrų "deliojimo" meną. Susidomėjimas šokių muzika formavo ne tik mano muzikinį skonį, bet ir supratimą apie tai, kas yra "skanu ir saikinga”.

Nuo pat jaunystės mane žavėjo šokių muzika, ne tik populiari, bet ir “underground'o" tipo, nors šiuo metu ganėtinai sunku nusakyti, kas turi šį pogrindžio/underground’o muzikos statusą. Dabar muzikos pasiekiamumas yra gan nesudėtingas (reikia tik žinoti kur ieškoti :)).

“DJ & SAX” muzikinė programa, skirta šokių vakarams, lounge stiliaus terasoms bei žinoma įvairioms progoms kaip vakarėliai ar įmonių renginiai.

Afiša iš lounge stiliaus vakaro Vilniuje

Planuojate renginį ar asmeninę šventę ?